Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mutants in the making

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sasha Aristow
Mistrz Gry
Sasha Aristow


Liczba postów : 94
Data dołączenia : 30/09/2012

Mutants in the making  Empty
PisanieTemat: Mutants in the making    Mutants in the making  Icon_minitime1Nie Wrz 22, 2013 10:58 am

Tytuł:   Mutants in the making
Data rozpoczęcia: Zapewne jak znajdą się chętni.
Ilość uczestników:  Sądzę, że dwoje jest jak najbardziej wystarczające.
Frakcja/e: Najlepiej S.H.I.E.L.D
Opis:  Od jakiegoś czasu jeden z informatorów Tarczy obserwował potencjalnego nabywcę MGH (Mutant Growth Hormone ), dzięki któremu zwykli ludzie mogą zdobyć na jakiś czas moce. W końcu udało mu się namierzyć miejsce dokonania transakcji, które przy okazji okazało się czymś więcej – miejscem tworzenia MGH. Zaskoczył go fakt, iż zamierzono dokonać spotkania właśnie w tym miejscu. Wydało się to dość nierozsądne przy czym podejrzane. Zdołał w ciągu nocy się przedostać do środka, jednakże jego zwiad nie trwał długo. Wykryty ledwie umknął z życiem z fabryki. Wszystkie informacje jakie udało mu się zdobyć przesłał do centrali, czekając na odzew. Cała ta sprawa nie wyglądała dobrze i należało to jak najszybciej sprawdzić.
Uwagi:* Jako, że jest to moja pierwsza misja, mam zaplanowane jej dwie końcówki w zależności jak mi wyjdzie. Dlatego ostrzegam, że jeżeli się wczuję należy przygotować się na więcej emocji. No i – bądźcie wyrozumiali!
Poza tym liczę na postaci „mniej pro”. Czyli o jakiś niezbyt wygórowanych mocach. Drobnych – lub wcale.


Uczestnicy:

~ Leo Fitz
~ Jack Brooks


Jeżeli wcześniej znajdzie się ktoś chętny i odpowiedni, na miejsce Spectre (nadzieja), misja rozpocznie się wcześniej. Inaczej za pewne będę musiał na nią poczekać.


Ostatnio zmieniony przez Sasha Aristow dnia Wto Paź 01, 2013 6:52 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Spectre

Spectre


Liczba postów : 35
Data dołączenia : 28/07/2013

Mutants in the making  Empty
PisanieTemat: Re: Mutants in the making    Mutants in the making  Icon_minitime1Nie Wrz 22, 2013 11:05 am

Pfff... no ja ci tu dam nadzieję. Ranisz moje uczucia Q-Q
Powrót do góry Go down
Sasha Aristow
Mistrz Gry
Sasha Aristow


Liczba postów : 94
Data dołączenia : 30/09/2012

Mutants in the making  Empty
PisanieTemat: Re: Mutants in the making    Mutants in the making  Icon_minitime1Nie Wrz 22, 2013 3:40 pm

Nadzieja jest ogółem... tak na chętnych.
I żeby jednak nie trzeba było cię zastępować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mutants in the making  Empty
PisanieTemat: Re: Mutants in the making    Mutants in the making  Icon_minitime1Nie Wrz 29, 2013 11:26 pm

Jestem chętny. Zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
Sasha Aristow
Mistrz Gry
Sasha Aristow


Liczba postów : 94
Data dołączenia : 30/09/2012

Mutants in the making  Empty
PisanieTemat: Re: Mutants in the making    Mutants in the making  Icon_minitime1Pon Wrz 30, 2013 7:22 pm

Okej, to o ile nie znajdzie się w międzyczasie jeszcze jakiś chętny to musimy poczekać na Spectre, aż będzie wolna.
Powrót do góry Go down
Leo Fitz

Leo Fitz


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 28/09/2013

Mutants in the making  Empty
PisanieTemat: Re: Mutants in the making    Mutants in the making  Icon_minitime1Wto Paź 01, 2013 6:27 pm

To i jest chętny. Dodatkowo idealnie się wpasuję na tego technika z opisu.
Powrót do góry Go down
Sasha Aristow
Mistrz Gry
Sasha Aristow


Liczba postów : 94
Data dołączenia : 30/09/2012

Mutants in the making  Empty
PisanieTemat: Re: Mutants in the making    Mutants in the making  Icon_minitime1Czw Paź 03, 2013 8:54 pm

Dobra, w takim bądź razie ruszamy i zapraszam was tutaj.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mutants in the making  Empty
PisanieTemat: Re: Mutants in the making    Mutants in the making  Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Mutants in the making
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brotherhood of Mutants

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Misje-
Skocz do: