Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kupię/Sprzedam/Zamienię

Go down 
AutorWiadomość
Summer

Summer


Liczba postów : 95
Data dołączenia : 11/09/2012

Kupię/Sprzedam/Zamienię Empty
PisanieTemat: Kupię/Sprzedam/Zamienię   Kupię/Sprzedam/Zamienię Icon_minitime1Pią Lip 26, 2013 5:51 pm

Zapoczątkowuję temat forumowych ogłoszeń drobnych <3



Mam na sprzedaż tablet graficzny firmy Pentagram model ThinType (P2006). Żeby była jasność, nie jest to małe zmyślne urządzenie pokroju iPada, służy głównie do rysowania za pomocą pióra ze specjalnym rysikiem. Tablet sprzedałabym w oryginalnym opakowaniu, z zapasowymi rysikami, piórem podstawką pod nie i z zestawem oprogramowania: trzy płyty w tym dwie ze sterownikami (Mac i PC) i programem Ulead Photoimpact 12 (lub 11, nie pamiętam a obecnie nie jestem w domu). Stan sprzętu oceniam na bardzo dobry, był używany dosłownie tylko kilka razy (głównie do gry w kalambury na kurnik.pl) i uważam, że po prostu marnuje się u mnie. Cena do uzgodnienia, bardzo zależy mi na sprzedaży a jakiś grafik na pewno się z niego ucieszy ;) jeśli zaś chodzi o zdjęcia samego urządzenia, mam je przy sobie ale bez pudełka. Kontakt przez PW ;)
Powrót do góry Go down
 
Kupię/Sprzedam/Zamienię
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum-
Skocz do: