Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lokum, lokal?

Go down 
+66
Salomon King
Jacob Wagtail
Big Boy
Meredith Varnar
Nicol Jeanson
Lvelias
Doreen Green
Prorok
Crossbones
Magneto
Scarlet Spider
Dan Stahl
Lady Mist
Robert Wels
Otto Octavius
Scattershot
Smuga
James Rhodes
Sly
dr John Dee
Seraphin
Cyclops
Sophie
Spencer Hastings
Sylvia Iristov
Vincent Volter
Thaddeus Ross
Dracula
Maria Hill
Hatman
Moonstone
Lunatic
Plague Doctor
Edward J. Wright
Terry Kodovitz
Aiden Shannon
Elyse
Angel
Sentry
Victor von Doom
Bullseye
Chloris
Eliott
Ninsun
Teddy Altman
Spider Woman
King Snake
Samael
Dante
Vanillie Magpie
Nuzuki
Spider-Man
The Hood
Alex
Viper
Echo
Ricci Montana
Doctor Strange
Moon
Deadpool
Nicole
Sunny
Abigail Whistler
Doppelganger
Toxin
Loki
70 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:17 pm

First topic message reminder :

Jeśli chcesz, abyśmy utworzyli dla Ciebie dom, mieszkanie czy jakieś inne potrzebne Ci miejsce w formie subforum - napisz tutaj.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Dan Stahl

Dan Stahl


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 28/05/2016

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pon Maj 30, 2016 12:53 pm

Nie przeszkadza w żaden sposób
Powrót do góry Go down
Scarlet Spider

Scarlet Spider


Liczba postów : 91
Data dołączenia : 07/07/2013

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pon Cze 06, 2016 10:21 am

Poproszę o jakąś kawalerkę, obojętnie gdzie, byle w Nowym Jorku.
Powrót do góry Go down
Magneto

Magneto


Liczba postów : 64
Data dołączenia : 14/06/2014

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pon Cze 06, 2016 1:18 pm

Scarlet Spider napisał:
Poproszę o jakąś kawalerkę, obojętnie gdzie, byle w Nowym Jorku.

Pozwolę się wtrącić.
Z tego co pamiętam to już istnieje taka kawalerka. W mieszkaniach w Nowym Jorku.
Powrót do góry Go down
Scarlet Spider

Scarlet Spider


Liczba postów : 91
Data dołączenia : 07/07/2013

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pon Cze 06, 2016 1:28 pm

Magneto napisał:
Scarlet Spider napisał:
Poproszę o jakąś kawalerkę, obojętnie gdzie, byle w Nowym Jorku.

Pozwolę się wtrącić.
Z tego co pamiętam to już istnieje taka kawalerka. W mieszkaniach w Nowym Jorku.

Faktycznie. Moje niedopatrzenie, dzięki. W takim razie nie było sprawy.
Powrót do góry Go down
Crossbones

Crossbones


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 23/07/2015

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pon Cze 06, 2016 2:15 pm

Prosiłbym o stworzenie subforum "Afganistan" w dziale "Reszta Planety". To aktualnie główny teren działań Crossbones'a, a podejrzewam że niedługo też innych ludków.
Jeśli chodzi o zapełnienie tematami, to mogę się tym zająć w wolnej chwili :D
Powrót do góry Go down
Prorok

Prorok


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 14/06/2016

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Czw Cze 16, 2016 11:39 am

Proszę o stworzenie domu w Latverii o nazwie ''Apartament Proroka'' z dodatkowym subforum ''Zbrojownia''.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Czw Cze 16, 2016 1:50 pm

Prorok napisał:
Proszę o stworzenie domu w Latverii o nazwie ''Apartament Proroka'' z dodatkowym subforum ''Zbrojownia''.

Nie wydaje mi się, żeby w Latverii były apartamenty. To raczej proste domki. Plus, jesteś pewien, że na zbrojownię potrzebujesz suba? Albo... Że w ogóle wymagasz suba na dom, nie wystarczy Ci do tego jeden temat? Ile osób będzie tam z Tobą siedzieć?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Prorok

Prorok


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 14/06/2016

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Czw Cze 16, 2016 2:03 pm

Zawsze by się przydał jeden temat jako dom. Już nie musi być z subem.
Powrót do góry Go down
Doreen Green

Doreen Green


Liczba postów : 89
Data dołączenia : 27/06/2016

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Nie Lip 03, 2016 12:55 pm

Poproszę o mieszkanko w Nowym Jorku, najlepiej w sąsiedztwie Central Parku.
Powrót do góry Go down
Lvelias

Lvelias


Liczba postów : 114
Data dołączenia : 14/07/2016

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Sob Lip 16, 2016 10:08 am

Mogę prosić o "Warownię Strażnika" na Tir na nÓg, żeby zasiedlić trochę Albion? Miałbym tam pracownię, kamienny krąg, pokoje gościnne i tym podobne. Miejsce odpoczynku strudzonych wędrowców, którzy szukają pomocy strażnika.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Sob Lip 16, 2016 11:54 am

Lvelias napisał:
Mogę prosić o "Warownię Strażnika" na Tir na nÓg, żeby zasiedlić trochę Albion? Miałbym tam pracownię, kamienny krąg, pokoje gościnne i tym podobne. Miejsce odpoczynku strudzonych wędrowców, którzy szukają pomocy strażnika.

Tyle że to nie Albion, tylko Avalon, więc wypadałoby w innych wymiarach.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Lvelias

Lvelias


Liczba postów : 114
Data dołączenia : 14/07/2016

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Sob Lip 16, 2016 1:57 pm

A Albion to nie Avalon i Tir na nOg razem wzięte? Widziałem że morgana też tam ma zamek, a to na wyspie obok.

Znalazłem niezłą mapkę:

mapa Avalon + Tir na nOg

Może się mylę, bo sam nie wiem co to jest Albion, ale Avalon, leży obok Tir na nOg, a zamek Morgany jest na Avalonie. Może nawet widzi moją warownię z okien.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Sob Lip 16, 2016 6:42 pm

Znam tę mapę. Albion jest w Midgardzie, a raczej był kiedyś. Avalon to inaczej Otherworld, ale poza tym w Avalonie jest jeszcze wyspa Avalon - i druga, Tir na nÓg.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Nicol Jeanson

Nicol Jeanson


Liczba postów : 14
Data dołączenia : 28/01/2017

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pon Sty 30, 2017 6:29 pm

Prosiłabym o jakąś małą kawalerkę w Nowym Jorku, raczej w biedniejszej dzielnicy, która nie wygląda za dobrze i zbyt bezpiecznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Czw Kwi 06, 2017 7:55 pm

Poproszę o mieszkanie w Nowym Jorku, blisko Central Parku chyba będzie najlepiej.

I, z racji tego, że Alex pracuje pod przykrywką, to gdzieś jakąś kryjówkę bym poprosił.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Czw Kwi 06, 2017 9:47 pm

Alexander Foxtrot napisał:
Poproszę o mieszkanie w Nowym Jorku, blisko Central Parku chyba będzie najlepiej.

I, z racji tego, że Alex pracuje pod przykrywką, to gdzieś jakąś kryjówkę bym poprosił.

Mieszkanie już założyłem, ale jesteś pewien, że na kryjówkę będziesz potrzebował całego suba?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Czw Kwi 06, 2017 11:25 pm

Potrzebuję mieszkania, a raczej taniego lokum w jakimś bloku w Bronksie. Byle na najwyższym piętrze z dwoma pokojami - sypialnia i salon - oraz łazienka. Byle w najbardziej patologicznej okolicy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Czw Kwi 27, 2017 4:55 pm

Poproszę o mieszkanie w największym drapaczu chmur i willę jej sponsora, w której też pomieszkuje
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pon Maj 01, 2017 5:04 pm

Loki napisał:
Alexander Foxtrot napisał:
Poproszę o mieszkanie w Nowym Jorku, blisko Central Parku chyba będzie najlepiej.

I, z racji tego, że Alex pracuje pod przykrywką, to gdzieś jakąś kryjówkę bym poprosił.

Mieszkanie już założyłem, ale jesteś pewien, że na kryjówkę będziesz potrzebował całego suba?

po przemyśleniu to jednak nie. daj mi tylko znać, gdzie mogę sobie temacik kopnąć na kryjówkę.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Pon Maj 01, 2017 5:53 pm

Alexander Foxtrot napisał:
Loki napisał:
Alexander Foxtrot napisał:
Poproszę o mieszkanie w Nowym Jorku, blisko Central Parku chyba będzie najlepiej.

I, z racji tego, że Alex pracuje pod przykrywką, to gdzieś jakąś kryjówkę bym poprosił.

Mieszkanie już założyłem, ale jesteś pewien, że na kryjówkę będziesz potrzebował całego suba?

po przemyśleniu to jednak nie. daj mi tylko znać, gdzie mogę sobie temacik kopnąć na kryjówkę.

Tak naprawdę gdzie chcesz. Najlepiej ogólnie w subie z Nowym Jorkiem.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Meredith Varnar

Meredith Varnar


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 02/05/2017

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Sro Maj 03, 2017 8:25 am

Poproszę o dom na obrzeżach Edmonston :)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Nie Maj 07, 2017 5:12 pm

Proszę o stworzenie na terenie Nowego Jorku siedliska Inhumans czyli New Attilan.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Nie Maj 07, 2017 5:17 pm

Black Bolt napisał:
Proszę o stworzenie na terenie Nowego Jorku siedliska Inhumans czyli  New Attilan.

Z tego co pamiętam po ostatnim Inhumanie na forum, rasa żyje w tej chwili na księżycu.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Nie Maj 07, 2017 6:11 pm

Chciałem stworzyć przytułek dla  Inhumans w Nowym Yorku. Jest takowa możliwość?

Lokum, lokal? - Page 5 Latest?cb=20140529001547

http://marvel.wikia.com/wiki/New_Attilan
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1Nie Maj 07, 2017 6:31 pm

Black Bolt napisał:
Chciałem stworzyć przytułek dla  Inhumans w Nowym Yorku. Jest takowa możliwość?

Lokum, lokal? - Page 5 Latest?cb=20140529001547

http://marvel.wikia.com/wiki/New_Attilan

Loki napisał:
Z tego co pamiętam po ostatnim Inhumanie na forum, rasa żyje w tej chwili na księżycu.

Od siebie dodam, że nie ma możliwości, by - zwłaszcza w tym momencie - utworzyć New Attilan. Miejsce to, nierozważnie, zostało umieszczone na terytorium Nowego Jorku, który podlega jurysdykcji Stanów Zjednoczonych. Nie ma możliwości, by ktokolwiek zgodził się, by jakaś obca rasa/gatunek, postawił sobie tego typu budynek na terenie Nowego Jorku.
Fabularnie, Inhumans nadal trzymają się księżyca, a z tego co wiem - na Ziemi ich praktycznie nie ma. Zalecam, byś tego typu kwestie próbował popchnąć fabularnie.

Warto również, byś swoją rozgrywkę na forum rozpoczął od założenia Karty Postaci oraz zapoznania się z regulaminem (w tym podpisaniem go). Dopiero wtedy przyjdzie pora, by martwić się kwestiami terytorialnymi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lokum, lokal? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lokum, lokal?   Lokum, lokal? - Page 5 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Lokum, lokal?
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: