Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowinki Marvelowe

Go down 
+26
Rockslide
Soleil Van Court
X-23
Gamora
Wolfsbane
Punisher
Iron Fist
Deadpool
Angel
Beast
Carnage
Amora
Fantomex
Hank Pym
Teddy Altman
Darkhawk
Sersi
Dazzler
Black Widow
Cable
Tony Stark
Mary Jane Watson
Rocket Raccoon
Spider-Man
Loki
Thor
30 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sob Lis 10, 2012 1:12 am

No tak, bo Marvel zasypuje nas coraz to nowymi rzeczami odnośnie nadchodzących filmów,więc dobrze by było zebrać to w jednym miejscu~

Na pierwszy ogień - garść plakatów:
Iron-Man 3
The Wolverine
Thor 2 - btak plakatu, więc urocze logo
Captain America 2- jak wyżej
Spider-Man 2
Guardians of the Galaxy - urocze logo
Ant-Man
Avengers 2

Jakieś spekulacje?~

Ach, no i nie zapomnijmy o dodatku dla sponsora, czyli wspaniałe zdjęcie z planu Thor 2: The Dark World dla Lokiego
Proszę bardzo.

Wprawdzie to nie przesławny Chris Hemsworth,ale już wiemy, w czym go uraczymy w trakcie filmu~

Za to zdjęcie Złotowłosego Gromowładnego z planu macie tutaj~

Nowe zdjęcie Sif~

12.11.2012r.
Nowa i dosyć spora porcja zdjęć Chrisa Hemswortha z planu Thor 2: The Dark World~
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Urocza notka na planie~


Ostatnio zmieniony przez Thor dnia Pon Lis 12, 2012 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Pon Lis 12, 2012 10:42 pm

... Kocham Cię, bracie <3.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Pon Lis 12, 2012 10:47 pm

Wiem, mój bracie, oj wiem~

Thor - najlepsze źródło informacji~

13.11.2012r.
Zdjęcia z planu "The Wolverine", który ma wyjść w lipcu 2013 roku~
1
2
3
4

14.11.2012r.
Nowe zdjęcia z planu Thor 2:The Dark World~ W tym *dźwięki asgardzkich trąb* Malekitha(Christopher Eccleston), czyli głównego villaina filmu! Dodatkowo kilka ujęć Mrocznych Elfów~
Zdjęcie ogólne
Mroczne Elfy
Malekith
Malekith again
Zbliżenie na Mrocznego Elfa
Malekith i Mroczne Elfy

A także dwa nowe zdjęcia Thora~
1
2
No proszę, czyżby Elfy wydobyły asgardzką krew?

16.11.2012r.
Porcja nowych zdjęć z planu Thor 2: The Dark World~
Thor vs Malekith:
1
2
3
4

Thor:
1
2
3
4
5 - dla Ciebie, bracie~

Malekith z bliska

20.11.2012r.
A oto nadeszło preludium do internetowego zachwytu. Oto pojawiło się pierwsze zdjęcie Toma z planu Thor 2: The Dark World~ Co prawda nie był wtedy Lokim, ale jak już mówiłem - gdy internet ujrzy Lokiego z drugiej części, umrze. Zatem póki co
E voila~
Powrót do góry Go down
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 9:51 pm

A oto pierwszy znak w kwestii stroju Lokiego w Thor 2: The Dark World.

Nowinki Marvelowe Tumblr_mhyziauJGe1qkb6vyo1_500

Do tego prześliznął się jeszcze drugi variant Thora - który osobiście od razu ma u mnie dużego plusa.

Nowinki Marvelowe Tumblr_mhyziauJGe1qkb6vyo2_500

W kwietniu ma pojawić się zwiastun.
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sob Lut 09, 2013 10:24 pm

Odnośnie kontynuacji Thora jest jeszcze ten news: http://marvelcomics.pl/news/index/id/21058/Plakat-%22Thor:-The-Dark-World%22
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 8:34 am

Thor Thorem. Nowy plakat Irona na którym za pomocą Extremis zdalnie kontroluje liczne zbroje:

Nowinki Marvelowe Ironman3-poster_res

I inne zbroje z filmu:

Heartbreaker armor:

Nowinki Marvelowe New_ironman3

Zbroja kosmiczna niezbędna do spotkania Iron Man'a z Szopem w scenie po napisach końcowych:

Nowinki Marvelowe Space

W końcu pojawi się też zbroja Hulkbuster, która zapewne będzie użyta w przyszłych filmach do oklepania gęby Hulkowi:

Nowinki Marvelowe Hulkbuster
Powrót do góry Go down
Mary Jane Watson

Mary Jane Watson


Liczba postów : 29
Data dołączenia : 28/02/2013

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Pią Mar 01, 2013 7:16 pm

Też coś mam! Nie wiem czy zachwycicie się owym faktem tak bardzo jak ja, ale...

Nowinki Marvelowe Tumblr_mbi8ckHxaZ1rso51bo1_500
Nowinki Marvelowe Tumblr_mbi8ckHxaZ1rso51bo2_500
Nowinki Marvelowe Tumblr_mbi8ckHxaZ1rso51bo3_500
Nowinki Marvelowe Tumblr_mbi8ckHxaZ1rso51bo4_500

To był post z serii - "Moje przygody na tumblr.com"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sob Mar 02, 2013 9:19 am

OMG. Filmowy Malekith wygląda bardziej jak ork, niż Mroczny Elf. Mam nadzieję że komputerowo go podrasują, bo Azog z Hobbita miał więcej...Uroku...
Powrót do góry Go down
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Wto Mar 05, 2013 5:30 pm

Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sro Mar 06, 2013 2:43 pm

Raven, dobrze, że nie widziałeś elfów i mrocznych elfów z Warhammera 40K, czy innych systemów dark fantasy, bo byś wybiegł z krzykiem. Malekith wygląda tak jak powinien wyglądać Mroczny elf. Z założenia jak nazwa wskazuje ma być mroczny, a nie obciachowy i zniewieściały na twarzy. Ludzie którzy zjadają na śniadanie żywe niemowlęta, też z natury nie wyglądają najnormalniej z twarzy, z elfami jest tak samo.

Mary Jane Watson napisał:
Też coś mam! Nie wiem czy zachwycicie się owym faktem tak bardzo jak ja, ale...

Nowinki Marvelowe Tumblr_mbi8ckHxaZ1rso51bo1_500
Nowinki Marvelowe Tumblr_mbi8ckHxaZ1rso51bo2_500
Nowinki Marvelowe Tumblr_mbi8ckHxaZ1rso51bo3_500
Nowinki Marvelowe Tumblr_mbi8ckHxaZ1rso51bo4_500

To był post z serii - "Moje przygody na tumblr.com"

Hawkeye i tak zginie w awendżersach dwójce, więc się nie ciesz ^ ^


Ostatnio zmieniony przez Cable dnia Sro Mar 06, 2013 2:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Black Widow

Black Widow


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 25/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Czw Mar 07, 2013 11:21 am

Cable napisał:

Hawkeye i tak zginie w awendżersach dwójce, więc się nie ciesz ^ ^

Umrzyj.
Powrót do góry Go down
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Czw Mar 07, 2013 9:55 pm

Najnowsze informacje donoszą, iż pierwszy trailer Thor 2: The Dark World pojawi się 2 kwietnia. Skoro już wiemy jak Thor, Loki i Malekith wyglądają - czas zobaczyć ich w akcji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Pon Mar 11, 2013 5:17 pm

Cable, Mroczny Elf ma wyglądać przede wszystkim jak ELF. Nie jak ork. Elfy w każdym wariancie są jak wampiry, wiecznie młode, niby delikatne, bon ton i pardon. I to jest w nich świetne. A filmowy Malekith mi bardziej przypomina właśnie takiego orka, czy goblina... Cała diaboliczność tej postaci spada do poziomu Lurtza z LOTR.
Powrót do góry Go down
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Wto Kwi 23, 2013 12:35 am

Azaliż nastał ten dzień! Pierwszy materiał do Thor 2 The Dark World - i w końcu widzimy Lokiego!

Link

Jakość taka jaka jest, chwilowo nie ma lepszej, to dopiero co wyszło. Uncontrollably Excited, jak by to powiedział Hiddleston.

Edit:
A oto i pierwszy oficjalny zwiastun - który jest epicki.
Zwiastun
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Wto Kwi 23, 2013 8:43 pm

Hura, Malekith zabija Jane! Mam wrażenie, że efekty specjalne nie przeszły finałowej obróbki, wyglądają trochę jak z serialu w stylu Przygody Merlina. Ale ze zwiastunem Avengers też było tak, że ludzie uciekali przed powietrzem, a potem wklejono tam atakujących kosmitów, możliwe, że tu będzie tak samo. Loki wygląda trochę jak podstażała gwiazda rock'a na odwyku od heroiny w swetrze uszytym przez babcię. Generalnie nie wróży to najlepiej. Nie pokazali też Strendża, trzeba będzie poczekać na drugi zwiastun. Może najlepsze zostawiają na koniec.
Powrót do góry Go down
Dazzler

Dazzler


Liczba postów : 30
Data dołączenia : 24/02/2013

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Wto Kwi 23, 2013 9:08 pm

Wygląda na to, że Jane kiepsko się będzie wiodło w tej drugiej części! Choć wolałabym żeby przeżyła. Przecież nie jest zła - o ile akurat nie parują jej z Thorem. Tam nie ma przecież za grosz chemii. I czy tylko dla mnie jest w tym zwiastunie bardzo dużo Sif? Może dostanie jej się trochę więcej do zagrania niż poprzednio?
Dla mnie fryzura Lokiego to absolutny hit, ale z uwagi na moją wielką i nieustającą miłość do Toma, ocena może być odrobinkę nieobiektywna.
Powrót do góry Go down
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sro Kwi 24, 2013 10:39 am

Ja też Jane bardzo lubię uważam, że przyjaciółmi z Thorem byliby świetnymi. I tak, też liczę na więcej Sif, teraz ma rangę badassa, a to się chwali - podobnie z resztą Frigga.

Włosy Lokiego - nie idzie zliczyć przeróbek na tumblrze~ Ale tak, mnie też urzekły, przyznaję się bez bicia.
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sro Kwi 24, 2013 5:35 pm

Obejrzałem zwiastun jeszcze raz i chyba dobrze mi się wydawało. W scenie w Londynie nadlatuje ten wielki statek, a potem jest scena jakby ludzie uciekali odwróceni do niego plecami, ale nic za nimi nie widać. Napewno w postprodukcji dodane będą tam jakieś atakujące elfiaki, tak samo ze sceną walki na polu. W pewnym momencie coś w powietrzu wybucha chociaż nic tam nie ma, napewno będą tam latać jakieś statki kosmiczne, albo smoki i wtedy zrobi to lepsze wrażenie.
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Pon Kwi 29, 2013 8:32 pm

Wczoraj obejrzałem Iron Mana 3 i film jest na serio bardzo fajny. Dodam tylko z mega małym spoilerem, że w aktorka która miała grać Wasp zagrała zupełnie inną kobietę. Nie wiem czemu wypuszczano takie dezinformacje wcześniej. To chyba jedyna rzecz która mnie zawiodła. Wątek Mandaryna natomiast totalnie mnie zniszczył xD Jestem pewien, że miliony fanbojów będą hejtować ten film z jego powodu, ale mi się podobał.
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Pią Maj 03, 2013 7:51 am

http://www.heroesmovies.pl/index.php?page=article&id=5175

"Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w The Avengers 2 mamy zobaczyć rodzeństwo z uniwersum Marvela. Typy skupiły się wobec Scarlet Witch i Quicksilvera. EW potwierdziło pojawienie się tych postaci w filmie kończącym II Fazę. Oznacza to, że Joss Whedon wchodzi po części w świat mutantów, ale raczej nie powinniśmy się spodziewać występu Wolverine'a czy Storm (kwestia praw do postaci)."
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Pią Maj 03, 2013 8:18 pm

Ano, Marvel zachował prawa do tych postaci zaznaczając to w umowie z Foxem kiedy sprzedawali prawa do ekranizacji X-Men. W kontrakcie jest też napisane,że nie mogą mówić, że są mutantami, ani dziećmi Magneto, a Fox w swoich filmach nie może mówić, że są członkami Avengers.

Pojawiły się zdjęcia Falcona z planu Winter Soldier'a. Skrzydła najwyraźniej będą zrobione komputerowo. Generalnie w tym stroju przypomina trochę wersję ze świata Ultimate.

http://www.flicksandbits.com/wp-content/uploads/2013/05/cap3.jpg

http://www.flicksandbits.com/wp-content/uploads/2013/05/cap6.jpg

A Wdowie znowu zmienili fryzurę, fajniej wygląda z kręconymi włosami.

http://marvelcomics.pl/img/wysiwyg/news/2013-04/Hotaru/Avengers/Cap2set3/01.jpg
Powrót do góry Go down
Sersi

Sersi


Liczba postów : 27
Data dołączenia : 30/08/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sob Maj 11, 2013 11:14 am

Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Pon Maj 13, 2013 7:27 pm

LUDZIE!!!!!!!!!
W materiale promującym pilotażowy odcinek serialu "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." poza samymi agentami występuje LUKE CAGE!!!!!!!!!!!

Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sob Cze 01, 2013 3:44 pm

Pojawiła się informacja, że aktorka Glenn Close dołączy do mnie w filmie Strażnicy Galaktyki i wcieli się w rolę przywódczyni Nova Force. Z kolei John C. Reilly ma zagrać osobnika zwanego Nova Prime ( http://marvel.wikia.com/Rhomann_Dey_(Earth-616) ), możliwe więc, że gdzieś tam pojawi się też sam Nova : )
Powrót do góry Go down
Sersi

Sersi


Liczba postów : 27
Data dołączenia : 30/08/2012

Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1Sro Cze 05, 2013 9:33 pm

Nowinki Marvelowe Dfdf10

Nie wiem ile w tym prawdy, ale lubię ją :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowinki Marvelowe Empty
PisanieTemat: Re: Nowinki Marvelowe   Nowinki Marvelowe Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Nowinki Marvelowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Offtopic-
Skocz do: