Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabór na MG

Go down 
+9
Sly
Baal
Wolverine
Scarlet Witch
Tony Stark
Hela
Alex
Doctor Strange
Loki
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pon Wrz 24, 2012 6:28 pm

First topic message reminder :

Forum wciąż się rozrasta, co raduje serca nas wszystkich - a jednocześnie zwiększa zapotrzebowanie na osoby, które poprowadzą sesje dla graczy. W związku z tym niniejszym ogłaszamy nabór na Mistrza Gry!
W tym temacie zgłosić może się każdy, kto umieścił już na forum przynajmniej dwadzieścia postów fabularnych - abyśmy mieli pewność, że ta osoba poprawnie pisze. Oczywiście bierzemy pod uwagę także i multikonta. Chętnych prosimy o podanie swojej specjalizacji oraz informacji na temat tego, czego na pewno się nie podejmą.
Zapisy potrwają do końca tego miesiąca. Kandydatury zostaną rozpatrzone przez obecnych MG, a więc Venoma, Hawkeye'a, Thora i mnie. W razie wątpliwości przeprowadzimy dodatkowy test.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Gość
Gość




Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sob Lis 29, 2014 12:37 am

Cytat :
Na zakończenie, słówko do Dura [pewnie dostanę za to bana, albo coś] - Zacznij inaczej traktować graczy, bo to co obecnie wyprawiasz emanując swoją wrogością
i wywyższaniem się nie jest fajne, a zniechęca resztę. Nie wiem jak nowych, ale graczy z kilkumiesięcznym stażem gry na pewno. Nie piszę tego by Ci dopiec, ani by pokazać moją niedojrzałość, ale by doradzić -żeby przebywanie na forum czy cb nie było męczarnią.

Otwarcie się z was śmieję, do nikogo wrogością nie emanuję;
Nigdy się nie wywyższałem, żyj dalej jako osoba która musi sobie umniejszać, by społeczeństwo akceptowało;
Boją się mnie gracze sprawiający na forum problemy, szukający sobie second life'a;
Porada od osoby nieradzącej sobie z własnymi problemami jest...

Hela natomiast wchodzi na forum i interesuje się jego życiem. Robi to na tyle dobrze, że niejednokrotnie byłem przez nią zaskoczony nagłą wiadomością, zaopiniowaniem jakiejś sprawy/sytuacji z forum. O mało kim można tak powiedzieć, bo choć jej fizycznie nie ma, to gdy trzeba - pojawia się. A, no i Hela nie zrobiła sobie przerwy od forum, oddając wszystkie postaci bo nie wyrabia.

Cóż, Baal, masz jednak czas na pracę i grę - bez naciągania sztucznych problemów tam gdzie ich nie ma? Jak dobrze pamiętam, Tobie miałem coś kiedyś poprowadzić - ale zrezygnowałeś, przewidując - że zabraknie tobie czasu i nie będziesz mógł pisać. Potem wróciłeś dopiero i zapytałeś czy oferta aktualna. Sam więc jesteś przykładem na to, że się da.

Traktowanie gdy na forum na zasadzie "w każdej chwili mogę zrezygnować, ciul z innymi" niszczy innym rozgrywkę na forum. Gracze lubią planować dane osiągi do przodu, a nie lubią gdy nagle ktoś im wszystko przerywa - bo postanawia sobie tak po prostu zrezygnować. Nie jest to pierwsza i nie ostatnia sytuacja kiedy coś takiego się dzieje, bez konsekwencji dla czyniących w ten sposób.
Nauczcie się podejmować ryzyko i ponosić konsekwencje swych wyborów, to zacznie się wam wiele łatwiej żyć - oraz wiele przyjemniej tutaj grać.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sob Lis 29, 2014 11:26 am

Sprawę uważam za rozwiązaną, bo co prawda Scarlet miała być tylko zawieszona, a Kleiser - usunięty, bo w stanie zawieszenia już był, ale skoro zainteresowana sama zrezygnowała z MGowania, to postanowione. Więc ten temat zamknięty.

Zachęcam za to innych graczy, którzy mieliby ochotę spróbować swoich sił jako MG, do zgłaszania się w tym wątku. Zawsze można pójść śladami Rhoshana i dołączyć na okres próbny, poćwiczyć i zobaczyć czy nam to pasuje.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sro Lis 04, 2015 6:53 pm

O to ja bym była chętna :) Oczywiście muszę tylko KP dokończyć :)
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sro Lis 04, 2015 7:15 pm

Kargo napisał:
O to ja bym była chętna :) Oczywiście muszę tylko KP dokończyć :)

Nie tylko dokończyć kartę, ale i udowodnić, że tym razem nie znikniesz bez słowa. To bodajże piąte Twoje konto, na dwóch nie skończyłaś kart, dwa pozostałe porzuciłaś mając na nich kilka postów. Pograj, pokaż się od dobrej strony, wtedy będziesz mogła zostać MG - do czego Cię zresztą zapraszam.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sro Lis 04, 2015 7:49 pm

*zastanawia sie jakie miała tu konta* Okej to pogram i dam znać :)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pią Lis 06, 2015 11:47 am

Kargo napisał:
*zastanawia sie jakie miała tu konta*

Przejrzyj sobie dział z kartami postaci i zobacz które nie są dokończone. Prawdopodobnie to będą twoje.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pią Lis 06, 2015 1:17 pm

... No, dwie akurat fakt, ale dwie są skończone. Jeżeli chcesz odświeżenia pamięci, to już wypisuję: Anivi, Hasira Daru, Niver, Rayan Melesci. Dwie pierwsze z akceptem, dwie następne - niedokończone. Nawiasem mówiąc, jeżeli chcesz, to na Hasirę możesz wrócić, bo Anivi chyba nie żyje, o ile dobrze pamiętam.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pią Lis 20, 2015 4:54 pm

Tak Anivi nie żyje. Dobrze, to będę aktywna w miarę moich możliwości :)
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sro Gru 02, 2015 6:51 am

Myślałem o tym już od dawna, ale to chyba ten moment gdy się zgłaszam.
Co u mnie uzyskacie? Jest tego niewiele, zgoda.
-sporo misji pobocznych (spam Power!).Fabuły wolałbym nie tykać, gdyż zakładam że Loki i inni MG mają zaplanowaną fabułę, więc wolę jej nie psuć lub tworzyć w niej niespójności
-zależności między misjami. Przykładowo, jeśli kogoś zabiliście, w miejscu z tym związanym pojawią się o was plotki.
-trochę śmiechu z stereotypów.
-będę opisywał punktualnie i w czasie.
-easter eggs!
minusy?
-nie każdemu mogą się podobać moje suchary.
-jestem graczem preferującym storytelling. Czyli zero kości, maximum histori
To tyle. Preferowałbym niebieski jasny(#3399ff). Wiem że Rhosdan ma niebieski, ale on wziął ciemny niebieski. I poproszę jakiś ciekawy tytuł.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sro Gru 02, 2015 7:39 am

W tej chwili nie mogę się na to zgodzić. Prowadzę Ci rozgrywkę i widzę jak piszesz; Mistrz Gry musi sobie radzić lepiej od strony technicznej, choć przyznaję, że posty wychodzą Ci już teraz dłuższe i zwykle odpowiadasz dość szybko. Popracuj nad stylem i przestrzeganiem zasad języka polskiego, a kiedy zobaczę poprawę - wtedy będziesz mógł zostać MG.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sro Gru 02, 2015 11:24 am

@Sly
Od siebie dodam, że misja w której bierzesz udział - jest dobrym miejscem byś mógł się wykazać oraz poprawić. Nikt również nie zabrania zadawać pytań oraz szukania odpowiedzi, każdy kiedyś zaczynał od Twojego poziomu.
Powrót do góry Go down
Patriot

Patriot


Liczba postów : 43
Data dołączenia : 23/01/2016

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sob Lut 20, 2016 10:25 pm

Well. Patrząc na to jak mało jest MG chętnych do pomocy, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę, która może zostanie rozpatrzona pozytywnie przez Lokiego/inne ważne osoby mają wpływ na decyzję.

Co z mojej strony mogę dać, cóż:

  • Jestem dosyć często na forum, więc byłaby możliwość porozumienia się ze mną prawie, że codziennie. (Pomijając momenty w których byłbym chory, albo niezdolny do prowadzenia z powodów także niezależnych ode mnie)
  • Postaram się dawać barwne postacie o różnych charakterach. Będą to postacie reprezentujące różne stany społeczne, różne motywy, może nawet będą to i postacie komiczne (oczywiście z wyglądu jak i charakteru)
  • Będę bezstronny wobec każdego, nie ważne czy będę kogoś lubił czy nie.
  • Mógłbym pomagać wkręcić się nowym postaciom w klimat forum. Jedynie ciężko byłoby mi kierować klimat związany z technologiami wykraczającymi dosyć mocno poza technologię spoza Drogi Mlecznej, no chyba, że nie będzie ona skomplikowana.
  • Otwartość do rozmowy, zależy mi na tym, aby każdy z obecnych w misji wiedział więcej jeśli to potrzebne.


Preferowany kolor jako Mistrz Gry: pomidorowy (FF 63 47)
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sob Lut 20, 2016 10:35 pm

Patriot napisał:
Well. Patrząc na to jak mało jest MG chętnych do pomocy, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę, która może zostanie rozpatrzona pozytywnie przez Lokiego/inne ważne osoby mają wpływ na decyzję.

Co z mojej strony mogę dać, cóż:

  • Jestem dosyć często na forum, więc byłaby możliwość porozumienia się ze mną prawie, że codziennie. (Pomijając momenty w których byłbym chory, albo niezdolny do prowadzenia z powodów także niezależnych ode mnie)
  • Postaram się dawać barwne postacie o różnych charakterach. Będą to postacie reprezentujące różne stany społeczne, różne motywy, może nawet będą to i postacie komiczne (oczywiście z wyglądu jak i charakteru)
  • Będę bezstronny wobec każdego, nie ważne czy będę kogoś lubił czy nie.
  • Mógłbym pomagać wkręcić się nowym postaciom w klimat forum. Jedynie ciężko byłoby mi kierować klimat związany z technologiami wykraczającymi dosyć mocno poza technologię spoza Drogi Mlecznej, no chyba, że nie będzie ona skomplikowana.
  • Otwartość do rozmowy, zależy mi na tym, aby każdy z obecnych w misji wiedział więcej jeśli to potrzebne.


Preferowany kolor jako Mistrz Gry: pomidorowy (FF 63 47)

Spróbuj na początek poprowadzić coś w trollowanych i wtedy zobaczymy.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Punisher

Punisher


Liczba postów : 189
Data dołączenia : 14/04/2013

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 01, 2016 10:06 pm

Zauważyłem, że na forum brakuje dodatkowej pary rąk do pomocy, dlatego za poparciem kilku graczy zgłaszam swoją kandydaturę na zostanie MG. Stanowisko to nie jest mi obce, gdyż roli tej podejmowałem się już kilkukrotnie. Jestem pewny swoich możliwości, a dzięki nabytemu doświadczeniu przez wieloletnie przygody z PBF'ami, raczej trudno będzie mi Was zawieść.

Moje specjalizacje / tematy których się podejmuje:

- Sędziowanie walk (główny nacisk).
- Organizacja spontanicznych wątków dla graczy.
- Ocena kart postaci.
- Pilnowanie ładu na czacie.

Co cechuje mnie w roli MG:

- Sumienność.
- Bezstronność.
- Wyrozumiałość.
- Stanowczość (ważne).
- Pomysłowość.
- Łatwy kontakt.

Czego nie lubię się podejmować:

- Organizacja długich (głośnych) misji dla grupy graczy, które przez szeroki zarys fabularny lubią ciągnąć się miesiącami.  

Kolor, którym operuje: Pomarańczowy
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pią Lip 01, 2016 11:13 pm

Osobiście jestem za, a i pozostali MG wypowiedzieli się o Tobie pochlebnie, więc sądzę, że nie ma się co zastanawiać. Wstawię Cię do tematu z administracją, zerknij tam potem i w razie czego daj znać, jeżeli wolałbyś mieć podany w specjalizacji inny tekst - możesz mi podesłać gotowy przez pm. Dobrze wspomnieć w nim o klimatach, które się lubi prowadzić; wiesz, jedni się lubują w horrorach, drudzy w fantasy, inni w czymś kryminalnym, wojskowym, mitologicznym i tak dalej.

Zastanawiam się ostatnio nad dodaniem kolejnego moderatora CB. Pod tym względem jeszcze przemyślę sprawę, popytam inne osoby z administracji i wtedy zobaczymy.

Jeżeli chodzi o ocenę kart, to w zasadzie zajmuję się nią tylko ja, żeby potem nie było różnic, bo ktoś przepuścił coś, czego druga osoba by nie zrobiła - ale zapraszam do zgłaszania mi nieścisłości w umiejętnościach, mocach, historii i tak dalej. Dur też na to zwraca uwagę.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sob Wrz 17, 2016 6:16 pm

Do składu Mistrzów Gry dołączył dziś Vision, którego serdecznie witamy w administracji forum oraz życzymy mu powodzenia w prowadzeniu sesji!
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pon Lis 07, 2016 6:44 pm

Po roku pracy, nauki, pisania, przygotowywania się...
Czas podejść do walki po raz wtóry. Nie mogę powiedzieć że przez ten rok się leniłem-próbowałem swych sił w byciu MG wielokrotnie, na różnych forach, zdobywając doświadczenie. Przemyślałem także (tym razem poważnie) jakie mam zalety i wady.
-Jestem dosyć kontaktowym graczem, z którym da się dogadać. Wiem że rzucanie nazwiskami to nie najlepszy pomysł, ale Spidey może potwierdzić.
-Kiedy tylko mogę, zaglądam na forum, oraz piszę posty. Owszem, jak każdy piszący mam braki weny, jednak większość czasu udaje mi się odpisać w terminie.
-Choć moje sesje trollowane są inspirowane grami, w aktualnie prowadzonej można zauważyć tylko kilka podobieństw do początku (A nie jak zapowiadałem, bardzo podobny początek), co jasno świadczy na moją korzyść, dowodząc mojej kreatywności.
-Jestem typem MG, który będzie stawiał na historię, nie na kości. Pisałem to w poprzednim podaniu, jednak będę starał się by historia szła naprzód. Najczęściej za pomocą dialogów i NPC.
-Ponownie, planuję powiązania między misjami- nie tylko za pomocą działu "Media". Jak wspominałem, planuję wprowadzać mechanizm plotki. Nie doprowadzę do sytuacji gdy każdy na mojej misji stanie się niezwykle sławny, ale jednak coś się będzie się o tobie słyszało.
-Mogę spokojnie powiedzieć, że bez względu na to jakie mam relacje z danym użytkownikiem, jego postać będę traktował jak każdego innego usera
Niestety, mam też wady, jak każdy człowiek
-Czasem może dojść do sytuacji, gdy niespodziewanie opis misji nie będzie w 100% zgadzał się z moimi planami. Nie będą to duże różnice jak w mojej trollowanej, ale wolę uprzedzić.
-Jak zwrócił mi uwagę Punisher, czasem mogą być problemy z tym co planuje przekazać przez posta. Jednak w razie czego, jestem dostępny na GG/PW/Chatboxie
-Zauważyłem niestety, że mam smutną przypadłość przypadłość powtarzania wyrazów. O co chodzi? Piszę na przykład: "Dlaczego zareagował na zareagował nazwisko". Staram się to eliminować, jednak coś czasem się przemknie.

I tyle. Podanie zakończone, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Co do koloru postów, dalej zostaję przy 0099ff
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pon Lis 07, 2016 10:51 pm

Rozmawiałem z pozostałymi członkami Administracji, ale zanim podam Ci naszą decyzję, muszę najpierw zwrócić uwagę: nawet w tym podaniu zrobiłeś co nieco błędów, przede wszystkim interpunkcyjnych. Nasz wywiad wskazuje, że graczom zdarza się nie rozumieć Twoich postów, poza tym od siebie mogę powiedzieć, że wypadałoby popracować nad ich długością - sugeruję się tu Icarusem. To tyle gwoli wstępu.

Nasze dyskusje trochę trwały, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że możemy dać Ci szansę. Poprowadzisz sesję na próbę, a my będziemy ją obserwować. Jeżeli na koniec i my i gracze będziemy zadowoleni, to zostaniesz MG. Pamiętaj, że będziemy śledzić zarówno treść Twoich postów, jak i ich formę oraz poprawność - tak, Carol też - więc uważaj, czytaj wiadomości przed wysłaniem, staraj się.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pon Paź 29, 2018 6:04 pm

Oto ja, wasz ulubiony geniusz, miliarder, filantrop i playboy, zgłaszam swoją kandydaturę.
Jeśli chodzi o specjalizacje to chętnie podejmę się rzeczy fantastycznych, mitologicznych czy tych związanych z działaniami SHIELD. Albo jakichś akcyjniaków ze spiskami, grupami przestępczymi etc. I tak średnio nadaję się do prowadzenia wielkiej inwazji czy spektakularnej bitwy, bo nie wiem, czy ogarnę działania 50 wojowników z kosmosu.
Uprzejmie proszę prześwietną radę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z wyrazami szacunku
Anthony Stark
<3
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pon Paź 29, 2018 7:25 pm

Tony Stark napisał:
Oto ja, wasz ulubiony geniusz, miliarder, filantrop i playboy, zgłaszam swoją kandydaturę.
Jeśli chodzi o specjalizacje to chętnie podejmę się rzeczy fantastycznych, mitologicznych czy tych związanych z działaniami SHIELD. Albo jakichś akcyjniaków ze spiskami, grupami przestępczymi etc. I tak średnio nadaję się do prowadzenia wielkiej inwazji czy spektakularnej bitwy, bo nie wiem, czy ogarnę działania 50 wojowników z kosmosu.
Uprzejmie proszę prześwietną radę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z wyrazami szacunku
Anthony Stark
<3

Przede wszystkim wybierz sobie jeszcze kolor, który będzie widoczny na tle postów, ale bez rażenia po oczach, w miarę możliwości odróżniający się od kolorów pozostałych MG - choć oczywiście w grę wchodzą odcienie już używanych, byle dało się zauważyć, że to coś innego.
Specjalizację z tego spiszę, zagadnięte przeze mnie o opinię osoby z administracji... W tym dzień przed zgłoszeniem... Były na tak, ja tym bardziej. Masz niesamowite wyczucie, bo wczoraj o tym myślałem. Chcesz poprowadzić sesję próbną dla sprawdzenia jak będziesz się czuć w roli Mistrza Gry czy nie widzisz takiej potrzeby? Twój wybór w tym wypadku.

Skoro zaś tutaj piszę, to informuję wszem i wobec, że Surge została oficjalnie Mistrzem Gry - jest już wpisana do tematu z administracją, dokończy sobie na spokojnie sesje próbne w klimatach inwazji Sentineli i pewnie niedługo zacznie zgłaszać własne misje. Gratulujemy i zapraszamy do męczenia jej o prowadzenie akcji.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pon Paź 29, 2018 9:44 pm

Dziękuję za akceptację~ I chętnie przyjmę jakąś sesję próbną, żeby się sprawdzić.
A kolorek klepnę ten, jeśli można ^^


Ostatnio zmieniony przez Tony Stark dnia Pon Paź 29, 2018 10:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pon Paź 29, 2018 9:55 pm

W takim razie zastanów się czy masz pomysł na coś konkretnego. Możesz umówić się bezpośrednio z zainteresowanymi osobami albo ogłosić się w forum z misjami - standardowo przez założenie tematu według wzoru - i poczekać na chętnych. Jeżeli nie będziesz mieć własnego pomysłu na początek albo będziesz się wahać między różnymi, to chętnie pomogę coś wybrać albo dopracować. I pamiętaj o kolorku.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pią Lis 30, 2018 7:07 pm

Ja się zgłaszam. Ale jak przeczekam po odbanowaniu........................ ;D
Powrót do góry Go down
Bullseye

Bullseye


Liczba postów : 59
Data dołączenia : 26/07/2013

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Pią Lis 30, 2018 8:09 pm

Też się zgłaszam. Mam pewne doświadczenie i zawsze kilka pomysłów.
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1Sro Lip 28, 2021 7:46 pm

Zgłaszam się ponownie.

Mam pomysły na sesje poboczne w innych uniwersach, więc mogę coś działać w sesjach trollowanych itp.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na MG   Nabór na MG - Page 2 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Nabór na MG
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» HYDRA [nabór]
» SNAKEHOUND [NABÓR]
» Gang Hooda [Nabór]
» Nabór do Hellfire Club
» Nabór do X-Men i rozwój grupy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: