Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Proszę o sesję, proszę o sędziego

Go down 
+47
Fandral
Skydive
Bloody Mary
Deadpool
Pyro
Silas Søgaard
Eugene Mercer
Salomon King
Big Boy
Cyclops
Marrow
Monkey
Victor von Doom
Rook
B.J.
Elethiel
Peter Quill
Baal
Carnage
Gruandotrop
Wyklęty
Tommy Oliver
Mysterio
Sam Wilson
Herzog
Solviga
Aiden Shannon
Wolverine
The Phantom
Synters
Storm
Fantomex
Scott Washington
Beam
Black Cat
Beast
Ultron
Cable
Zoja Voron
Punisher
Berserker
Frejr
Summer
James Rhodes
Alex
Moon
Loki
51 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Wto Sie 21, 2012 1:04 pm

First topic message reminder :

Na forum organizowane są rzecz jasna misje i eventy, ale te często trwają długo i trudno dołączyć do nich w trakcie. W tym temacie mogą zgłaszać się wszyscy ci, którzy mają ochotę rozegrać sesję z udziałem MG. Któryś z prowadzących na pewno przygarnie zainteresowanych.


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Pią Mar 01, 2013 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Sro Lut 10, 2016 10:29 pm

Carnage, zgaduję, że Countess Ci nie przekazała... Ja nie dam rady w tej chwili niczego poprowadzić, dlatego moja rada: spytajcie najlepiej Carol, Helę albo Rhoshana. Ewentualnie Dura, ale ostrzegam, że u niego jest dość wysoki poziom trudności - realistyczny.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Peter Quill

Peter Quill


Liczba postów : 132
Data dołączenia : 05/05/2014

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Sro Lut 10, 2016 10:30 pm

A sorry, bo PW akurat do ciebie napisałem... Ok, nevermind... Coś poszukamy
Powrót do góry Go down
Elethiel

Elethiel


Liczba postów : 8
Data dołączenia : 24/01/2016

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Czw Lut 11, 2016 2:09 am

Poprosze o jakiegoś MG, który poprowadziłby mi sesję przejęcia jakiegoś zamku - szczegóły na PW.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Czw Lut 11, 2016 9:03 pm

Carnage, jednak mogę pisać już od jutra i przez weekend także, więc jak coś, to piszcie mi na PW Baala, a najlepiej moje GG.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pią Lut 12, 2016 12:12 pm

Ichiro napisał:
Carnage, jednak mogę pisać już od jutra i przez weekend także, więc jak coś, to piszcie mi na PW Baala, a najlepiej moje GG.

Do całej tej dyskusji - Countess skontaktowała się z Durem i najprawdopodobniej to właśnie on poprowadzi tę sesję, więc umówcie się wszyscy razem, może konferencję urządźcie, żeby wszyscy na pewno wiedzieli co i jak.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Sob Lut 13, 2016 12:14 am

Loki napisał:
Ichiro napisał:
Carnage, jednak mogę pisać już od jutra i przez weekend także, więc jak coś, to piszcie mi na PW Baala, a najlepiej moje GG.

Do całej tej dyskusji - Countess skontaktowała się z Durem i najprawdopodobniej to właśnie on poprowadzi tę sesję, więc umówcie się wszyscy razem, może konferencję urządźcie, żeby wszyscy na pewno wiedzieli co i jak.

@Countess
@Carnage
@Baal/Ichiro

Dajcie mnie spójną wersję tego co chcecie zrobić. Bo póki co JA nie wiem co JA mam z Wami zrobić, bo każdy coś chce ale niekoniecznie jest skłonny się tym ze mną podzielić. GG do mnie macie. Wasza sesja, Wasz interes, czekam na informacje.
Powrót do góry Go down
B.J.

B.J.


Liczba postów : 90
Data dołączenia : 03/12/2015

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 04, 2016 7:31 pm

Witam. Poszukuję MG który zechciałby poprowadzić sesję B.J. polegającą na operacji mającej na celu uzdrowić go przez dodanie mu kończyn oraz wszczepienie mu implantów do mózgu. W skrócie: czy ktoś z MG nie poprowadziłby operacji wykonywanej przez hydrę.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 04, 2016 10:49 pm

B.J. napisał:
Witam. Poszukuję MG który zechciałby poprowadzić sesję B.J. polegającą na operacji mającej na celu uzdrowić go przez dodanie mu kończyn oraz wszczepienie mu implantów do mózgu. W skrócie: czy ktoś z MG nie poprowadziłby operacji wykonywanej przez hydrę.

Po pierwsze, post Ci się zdublował, usunąłem ten zbędny. Po drugie, mówiłem Ci już wcześniej - niech Ci to przeprowadzi Hydra, czyli zgaduję, że Sin, a ja na koniec zadecyduję czy się udało i ewentualnie podam osiągnięte efekty.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Punisher

Punisher


Liczba postów : 189
Data dołączenia : 14/04/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Sro Kwi 06, 2016 5:57 pm

Jeśli ktoś byłby chętny, by podsunąć mi jakiś cel do kasacji, proszę pisać na PW. Franka zaczynają rączki swędzić.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Sro Kwi 06, 2016 9:49 pm

Punisher napisał:
Jeśli ktoś byłby chętny, by podsunąć mi jakiś cel do kasacji, proszę pisać na PW. Franka zaczynają rączki swędzić.

A nie miałbyś ochoty dołączyć do Daredevila i Vladimira? Taki mafijny cel. Zaczęli już pisać, ale pewnie trzeba by Wam było MG przydzielić do sędziowania.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Punisher

Punisher


Liczba postów : 189
Data dołączenia : 14/04/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Sro Kwi 06, 2016 11:49 pm

Dla mnie bomba. Jeśli chłopaki nie mają nic przeciwko to śmiało wskoczę do tematu. Mafijne szajki są dla Franka jak wisienka na torcie.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Czw Kwi 07, 2016 10:13 am

W takim razie akcja dzieje się w tym temacie. A raczej będzie się działa, bo dopiero się zaczęła.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Rook

Rook


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 24/05/2016

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pią Maj 27, 2016 4:57 pm

Proszę o jakiegoś MG dla nowego tak, by wczuć się w klimaty i postać. Proponuję jakieś zlecenie (z zabijaniem bądź bez) za trochę gotówki, bo przydałoby się znaleźć jakieś lokum, jako bazę wypadową. Rook to raczej samotnik, ale jakby przypadkiem ktoś chciałby się włączyć to nie mam nic przeciwko, z tym, że wszystko na własną odpowiedzialność.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pią Maj 27, 2016 6:06 pm

Rook ja Cię przygarnę. Jak wpadnie mi coś do głowy to podrzuce Ci linka na PW.
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Sro Sie 17, 2016 8:51 pm

Szukam MG, który mógłby mi poprowadzić najpierw sesję dyplomatyczną: Rozmowa z przywódcą X, który wzamian za Y, pomoże z Z, a następnie zależnie od pierwszej części zakończenie, bądź sesję walki, bądź kolejnych pertraktacji.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Czw Sie 18, 2016 12:51 pm

Victor von Doom napisał:
Szukam MG, który mógłby mi poprowadzić najpierw sesję dyplomatyczną: Rozmowa z przywódcą X, który wzamian za Y, pomoże z Z, a następnie zależnie od pierwszej części zakończenie, bądź sesję walki, bądź kolejnych pertraktacji.

Napisz do Rhoshana z zapytaniem czy miałby czas Ci to poprowadzić.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Czw Sie 18, 2016 2:34 pm

Mogę się tym zająć. Akurat trochę wątków mi się teraz zwalnia albo są blisko końca więc spoko.
Powrót do góry Go down
Monkey

Monkey


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 30/10/2016

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Nie Lis 06, 2016 9:11 pm

Witam, szukam z Olivierem MG do poprowadzenia sesji. Próba przeszkodzenia w działaniach kończy się na Vendetcie kryminalisty. Więcej szczegółów podałbym temu, kto mógłby nas poprowadzić
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Nie Lis 06, 2016 9:34 pm

Monkey napisał:
Witam, szukam z Olivierem MG do poprowadzenia sesji. Próba przeszkodzenia w działaniach kończy się na Vendetcie kryminalisty. Więcej szczegółów podałbym temu, kto mógłby nas poprowadzić

Ja w tej chwili nie dam rady poprowadzić nic więcej i wiem, że Dur też nie, ale spróbujcie spytać Visiona i Rhoshana, to najbardziej prawdopodobne opcje. Jeżeli oni nie będą mogli, zostaje jeszcze Carol, ale wiem, że ona również ma teraz trochę więcej zajęć.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Marrow

Marrow


Liczba postów : 37
Data dołączenia : 26/06/2016

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pią Mar 10, 2017 4:08 pm

Witam, potrzebuję jednego posta, żeby wyprowadzić z tematu postać, która zdaje się być od jakiegoś czasu opuszczona (The Lizard). A potem wezmę się za przywracanie Marrow do fabuły :)
Powrót do góry Go down
Cyclops

Cyclops


Liczba postów : 153
Data dołączenia : 25/02/2013

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pon Sie 21, 2017 10:21 am

Witam.

Poszukuję jakiegoś MG, który by NPC-ował postać jakiegoś naukowca w jakimś instytucie albo gdzie indziej.

Wymagania:

-Naukowiec musi się znać na kosmocie i kosmicznych bytach, albo chociaż interesować się tym.

Pytania będą odnośnie Phoenix i tym czym może być.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pon Sie 21, 2017 1:21 pm

Cyclops napisał:
Witam.

Poszukuję jakiegoś MG, który by NPC-ował postać jakiegoś naukowca w jakimś instytucie albo gdzie indziej.

Wymagania:

-Naukowiec musi się znać na kosmocie i kosmicznych bytach, albo chociaż interesować się tym.

Pytania będą odnośnie Phoenix i tym czym może być.

Kwestia jest tego rodzaju, że na Ziemi raczej nikt nic jeszcze nie wie na temat Phoenix Force. Kilka organizacji i osób wyłapało jej energię, gdy parę razy się manifestowała - wliczając w to na przykład S.H.I.E.L.D., S.W.O.R.D., A.I.M., Starka i Richardsa, może nawet MacTaggert - ale poza tym, że jest potężna, to wiele więcej o niej nie powiedzą. Nawet dla większości kosmicznych cywilizacji Phoenix był do tej pory głównie legendą. Gdybyś nawiązał kontakt z Shi'ar, to mógłbyś posłuchać co wiedzą z podań, ale złapanie ich to już pewien problem, bo mają teraz sporo na głowie. Pomyśl czy masz na to jakiś plan i daj znać.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pon Sie 21, 2017 7:34 pm

Jest jeszcze Beast w instytucie. Poza tym, rodzony syn ci opowiedział czym to jest, to będziesz po obcych ludziach łazić i się wypytywać! :P
Powrót do góry Go down
Big Boy

Big Boy


Liczba postów : 14
Data dołączenia : 23/08/2017

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Pon Sie 28, 2017 5:24 am

Jak na początek, to proszę o sesje, mało skomplikowaną. Coś w stylu początkującego prywatnego śledztwa, o tematyce śmierci ojca Big Boy’a (Eddy’ego Volvery). Możliwie Powiązanie z służbą w S.H.I.E.L.D.
Powrót do góry Go down
http://apostrof.cytaty.info/
Salomon King

Salomon King


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 23/12/2017

Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1Sro Sty 10, 2018 8:50 pm

Poszukujemy Mg na krótką, rozkręcającą sesyjkę.
https://theavengers.forumpolish.com/t2355-canelo-s-auto-and-body#31312

Każdy pomysł mile widziany. *Oczko*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o sesję, proszę o sędziego   Proszę o sesję, proszę o sędziego - Page 4 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Proszę o sesję, proszę o sędziego
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sesje na CB?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: