Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wycieczka do LA

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Mercury

Mercury


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 23/02/2017

Wycieczka do LA Empty
PisanieTemat: Wycieczka do LA   Wycieczka do LA Icon_minitime1Pią Lut 24, 2017 8:58 pm

Grupa młodych mutantów wybrała się na wycieczkę do miasta aniołów. Jakby to powiedzieć... Zrobili to raczej bez wiedzy, a już na pewno bez akceptacji autorytetów Instytutu, co tylko dodało im radości z wyrwania się na zewnętrzny świat. Co prawda niektórzy z nich dosyć mocno rzucają się w oczy, ale właśnie dlatego na tą okazję wybrali Halloween!
Miasto pełne jest przebierańców, galerie i ogólnie miejsca publiczne aż roją się od ludzi w każdym wieku przebranych za duchy, potwory i inne niecodzienne stwory. W tym tłumie młodzi X-Meni czują się niemal anonimowo. Nie zagraża im wykrycie, no chyba, że zaczną używać swoich mocy, dlatego powinni nad sobą panować. Nie będzie to zapewne wcale takie łatwe, bowiem ekipa jest zróżnicowana, a nie tylko oni mogli wpaść na taki pomysł i nie wiadomo, czy ktoś niezapowiedziany nie dołączy się do wycieczki.
ZABAWĘ CZAS ZACZĄĆ! Głównym ogarniaczem młodzieży zostaje...Hellion <3
Powrót do góry Go down
Elixir

Elixir


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 03/01/2017

Wycieczka do LA Empty
PisanieTemat: Re: Wycieczka do LA   Wycieczka do LA Icon_minitime1Nie Lut 26, 2017 11:52 pm

Mogę wziąć udział, Keller też wspominał, że raczej będzie chętny, tylko potrzebuje trochę czasu, żeby sobie ogarnąć rzeczy na studiach. Z mojej strony - chcę jeszcze zobaczyć ile osób się zapisze i kto dokładnie... Ale tak na dziewięćdziesiąt procent dołączę.
Powrót do góry Go down
Surge
Mistrz Gry
Surge


Liczba postów : 277
Data dołączenia : 04/05/2013

Wycieczka do LA Empty
PisanieTemat: Re: Wycieczka do LA   Wycieczka do LA Icon_minitime1Pon Lut 27, 2017 12:15 am

Też mogę dołączyć, będzie zabawnie.
Powrót do góry Go down
Laurie Collins

Laurie Collins


Liczba postów : 48
Data dołączenia : 24/02/2017

Wycieczka do LA Empty
PisanieTemat: Re: Wycieczka do LA   Wycieczka do LA Icon_minitime1Wto Lut 28, 2017 6:47 am

Prawie na pewno dołączę. Liczę jeszcze na Sofię.
Powrót do góry Go down
Rockslide

Rockslide


Liczba postów : 101
Data dołączenia : 29/05/2016

Wycieczka do LA Empty
PisanieTemat: Re: Wycieczka do LA   Wycieczka do LA Icon_minitime1Sro Mar 01, 2017 9:09 pm

No to trzeci członek Hellions na pokładzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wycieczka do LA Empty
PisanieTemat: Re: Wycieczka do LA   Wycieczka do LA Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Wycieczka do LA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Pozostałe atrakcje :: Sesje trollowane-
Skocz do: