Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Pią Gru 30, 2016 4:20 pm

Witam!
Tak czasem sobie piszę opowieści dziwnej treści, i dzielę się tym z ludźmi. Ot, taka moja twórczość.
Spodziewać się mnóstwa błędów gramatycznych i przejęzyczeń, bo autokorekta.
https://www.wattpad.com/user/NerdolPL
Tak, to mój profil na Wattpadzie. Aktualnie piszę dwie książki- o każdej z nich postaram się opowiedzieć parę słów.
"Ostatnia misja Alpha Squad"-To opowieść o czwórce żołnierzy, oddziale wojskowym. Akcja dzieje się w uniwersum Marvela, ale nie liczcie na superbohaterów. Aczkolwiek mam plan do postaci. Zmartwię jednak osoby oczekujące opowieści wojskowej z prawdziwego zdarzenia- to po prostu opowieść o czwórce żołnierzy, którzy wykonują zlecone im zadanie.
"Jesse McCree-starcie z przeszłością"- Mój Fanfick o tym jak postać z OW, tytułowy McCree wraca do rodzinnego Teksasu. Oczywiście coś musi się pokiełbasić.
Obydwie książki są w trakcie pisania. Będę tu ogłaszał kolejną książkę, uzupełnienie rozdziału... takie rzeczy. Pośrednio będzie to mój kanał do Public Relations.
Wszelkie recenzje, błędy, nieścisłości, naciągnięcie- proszę napisać mi tutaj lub na PW. Nie ma sensu bym tracił publikę, bo popełniam wciąż jeden i ten sam błąd, nieprawdaż?
Zapraszam do czytania!
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Pon Mar 20, 2017 3:11 pm

Stukając młotkiem, skrobię równocześnie piórem na kartce. Powoli kończę pierwszą książkę, a potem będzie kolejna historia
Zapraszam do oceniania rozdziałów 3 i 4 w "Ostatniej misji"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Sob Maj 06, 2017 1:58 pm

"Ostatnia misja Alpha Squad" Została zakończona. Możemy już śmiało nazywać to książką.
A "Jesse McCree" Usunięty. Powody administracyjne.
W przygotowaniu: "Mrok w świetle". Wypatrujcie uważnie!
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Pon Lip 17, 2017 11:37 am

Jestem z siebie dumny!
http://www.ppe.pl/recenzje/3222/krolewska-jazda-z-dobrym-towarzystwem.html
Ten tekst, to moja pierwsza recenzja gry, pisana na poważnie. I wiecie co?
NOMINOWALI MNIE DO NAJLEPSZYCH TEKSTÓW NA TYM PORTALU.
Jestem dumny z mojego osiągnięcia.
Powrót do góry Go down
Doreen Green

Doreen Green


Liczba postów : 89
Data dołączenia : 27/06/2016

Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Pon Lip 17, 2017 6:49 pm

Naprawdę fajny tekst. Zrobiłabym małą korektę (interpunkcja, tu i tam drobne potknięcia stylistyczne), ale zdecydowanie masz do tego dryg. Gratulacje! ^^
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Pon Lip 17, 2017 8:07 pm

Dziękuję. Przyznam szczerze, że choć nie jestem mistrzem, bardzo mnie zaskoczyła wiadomość o nominacji. Wszak to mój chrzest ognia, pierwsza recenzja.
No i chcę pracować w tej branży, więc warto już zdobywać doświadczenie.
Ponownie, dziękuję. Zamierzam doszlifowywać ten diament.
Powrót do góry Go down
Doreen Green

Doreen Green


Liczba postów : 89
Data dołączenia : 27/06/2016

Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Pon Lip 17, 2017 8:55 pm

Szlifuj, szlifuj. I chwal się osiągnięciami. Na grach się specjalnie nie znam, ale lubię przeczytać dobrą recenzję. :3
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Wto Sie 22, 2017 9:48 am

Wyniki już są opublikowane.
http://www.ppe.pl/blog/18515/8753/najlepsze-recenzje-uzytkownikow-ppe-czesc-83.html
Piąte miejsce, co dla mnie jest dosyć wysokie (na dziesięć recenzji). Co prawda ex aqueo, ale nie od razu Rzym zbudowano :)
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1Sro Gru 13, 2017 9:03 pm

Nie zgadzają się pieniążki, więc... cóż. Czuję się w obowiązku poprosić o wejście do środka i obejrzenie!

Pierwsze cokolwiek co zmontowałem. Znajomy pow... A w sumie czytajcie opis :)

Enjoy! Pora liczyć hajs z... Kilkunastu wyświetleń? No wiele tego nie mam :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Empty
PisanieTemat: Re: Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...   Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł... Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Zostawianie mnie samego z piórem to kiepski pomysł...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Galeria-
Skocz do: