Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przepraszam.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Przepraszam. Empty
PisanieTemat: Przepraszam.   Przepraszam. Icon_minitime1Pią Lut 19, 2016 1:12 am

Przepraszam za wszystko.
Mam niepotrzebne i paranoiczne podejście do wielu spraw. Za szybko robię wiele czynności, a za mało myślę, oraz często za dużo myślę stwarzając głupie problemy. Za granie i tracenie czasu tutejszym graczom. Za słabe pełne błędów wszelkiej maści posty. Za każde "Ehhh" na czacie którym wam zabierałem cenny czas i Internet.
Za brak cierpliwości i jakiekolwiek wyrozumiałości, oraz przede wszystkim za pychę godną postać, którą grałem. Już nigdy więcej nie wypowiem się na Wasz temat, oraz nie zmącę Waszego spokoju. Przepraszam za bycie dupkiem i kretynem. I za to, że mieliście nieprzyjemność mnie poznać.
(Tekst nie jest sarkastyczny.)
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Przepraszam. Empty
PisanieTemat: Re: Przepraszam.   Przepraszam. Icon_minitime1Pią Lut 19, 2016 2:43 am

To miłe, że po fakcie jesteś przynajmniej w stanie to przyznać i ja osobiście przeprosiny przyjmuję, choć oczywiście nie mogę się wypowiadać za osoby, z którymi poczyniłeś plany, a potem je wystawiłeś... Więc mam nadzieję, że z nimi porozmawiałeś osobiście.

A przy okazji, nie powiedziałbym, żeby znajomość z Tobą w całości była nieprzyjemna, bo jednak miewałeś swoje momenty. I to też nie jest sarkastyczne. Więęęc... Powodzenia w życiu, jak sądzę.

Jeżeli ktoś chce się pożegnać, to proszę się tutaj wypowiadać, ale w miarę możliwości bez wywoływania fali hejtu albo zaczynania jakiejś kłótni. Kulturalnie i spokojnie.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Nova

Nova


Liczba postów : 86
Data dołączenia : 12/07/2012

Przepraszam. Empty
PisanieTemat: Re: Przepraszam.   Przepraszam. Icon_minitime1Pią Lut 19, 2016 11:20 am

*drap drap* W pierwszej chwili myślałem, że tekst będzie o przeproszeniu i powrocie i się nawet ucieszyłem. Nie mogę powiedzieć, że miałem nieprzyjemność Cię poznać. Co prawda na forum często byłeś smutny i Twoje "eh" było Twoim znakiem rozpoznawczym, ale jakoś mnie to nie odpychało. Posty? Kaman, każdy od czegoś zaczynał. Gdy czytam moje posty stare to oczy niemal mi krwawią i cieszę się, że nikt już ich nie czyta.

Gdy dowiedziałem się, że odszedłeś byłem zdziwiony i trochę zasmucony. Zdążyłem Cię mimo wszystko polubić, w zasadzie byłeś jedną z pierwszych osób, jakie tutaj poznałem. Nie wystraszyłeś mnie, a więc tekst " I za to, że mieliście nieprzyjemność mnie poznać. " mnie jakoś nie przekonuje swoją prawdziwością.

Oczywiście więcej do powiedzenia mają osoby, z którymi miałeś zaplanowane fabuły, ale w moim i Fista imieniu rzeknę: Jeśli zechcesz wrócić nie będę miał nic przeciwko, z chęcią zobaczę Cię jeszcze raz na forum.



A co do wywiadu, wydaje mi się, że Dur wyjaśnił już wszystko.
Powrót do góry Go down
B.J.

B.J.


Liczba postów : 90
Data dołączenia : 03/12/2015

Przepraszam. Empty
PisanieTemat: Re: Przepraszam.   Przepraszam. Icon_minitime1Pią Lut 19, 2016 8:27 pm

Jako że pisał to mój przyszły chlebodawca, czuję się w obowiązku by się pożegnać.

Co do tych "Ehh" na czacie, nie zwracałem nań uwagi. Rozumiałem że masz problem i po prostu nie wiesz jak go rozwiązać. Zaskoczyłeś mnie swoją rezygnacją, ale rozumiem. Co do narzekań na posty, proponuję spojrzeć na moje. Użeranie się z autokorektą która nie rozróżnia "to" od "co" to wyzwanie. Nie miałem nieprzyjemności Cię poznać. Zatem żegnaj, Doktorze Doom. Gdybyś kiedyś zamierzał powrócić, pamiętaj: B.J. zawsze będzie na twe rozkazy.

Requiem in pace
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przepraszam. Empty
PisanieTemat: Re: Przepraszam.   Przepraszam. Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Przepraszam.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wymiana bannerami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum-
Skocz do: