Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Phantom Pain

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1Wto Lis 17, 2015 10:58 pm

Tytuł:
Phantom Pain
Data rozpoczęcia:
Jak zbiorze się piątka śmiałków, jeśli jednak zbierze się chociaż trójka to można zacząć w przeciągu półtora tygodnia.
Ilość uczestników:
5
Frakcja/e:
Nie mam szczególnych wymagań, chociaż najlepiej by były to osoby niezwiązane z S.H.I.E.L.D.
Opis:
Każdy z nas zapewne słyszał o Trójkącie Bermudzkim oraz o tym, że giną tam statki. Tak naprawdę jest to bujda na resorach, legenda którą stworzyli starzy schorowani żeglarze lub coś czym się straszy młodych marynarzy. Wszystko pięknie ładnie, tylko ostatnio ta legenda zaczęła być ciut zbyt realna. W okolicy owego trójkąta faktycznie zaczęły ginąć statki oraz wszelkiego rodzaju jednostki powietrzne. Zdjęcia satelitarne pokazują jedynie błękit oceanu co sugeruje, że tajemnicę można zbadać tylko poprzez popłynięcie w tamto przeklęte przez żeglarzy miejsce.
W internecie pojawiło się pewne ogłoszenie wystawione przez brytyjską firmę transportową Union. Na początku 99% internautów uznało to za oczywisty żart lub ściemę. Natomiast ten jeden procent zawsze mógł to sprawdzić i nawet się skontaktować ze spółką. Treść była następująca: "Firma Union zatrudni załogę statku mającego odzyskać ładunek ze statku transportowego w okolicy Trójkąta Bermudzkiego. Stawka do negocjacji.". Być może sama treść sprawiła, że jest to nierealne lub brzmi komicznie. Natomiast osoby związane z magią mogły się domyślić, że zaginięcia to nie są jakieś tam ataki rzezimieszków tylko w tamtej okolicy coś faktycznie się dzieje. Inni natomiast mogli pójść za łatwym zarobkiem.
Uwagi*:
- Najlepiej aby wśród uczestników znalazła się jedna osoba posługująca się magią.
- Jest to pierwsza część większego zadania.
- Mile widziani mutanci bądź ludzie z odpowiednim przeszkoleniem bądź innym rodzajem mocy.
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Re: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1Sro Lis 18, 2015 6:46 am

To ja się zgłoszę, jak tylko zakończę bójkę z Carnagem. Ale rezerwuj miejsce (Ale jak będą 4 osoby a dojdzie piąta to odpuszczę).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Re: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1Sro Lis 18, 2015 9:28 am

Zgłaszam Drakona

Myślę, że spełnia warunki.
Powrót do góry Go down
Annie

Annie


Liczba postów : 87
Data dołączenia : 13/10/2015

Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Re: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1Sro Lis 18, 2015 12:27 pm

Jako mutanta zapisze Annie do misji :3
Powrót do góry Go down
Psylocke

Psylocke


Liczba postów : 69
Data dołączenia : 21/04/2013

Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Re: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1Sro Lis 18, 2015 5:56 pm

Dostałam postać przed chwilą... a ostatnio kuszą mnie misje. Chcę!
Powrót do góry Go down
Guardian Angel

Guardian Angel


Liczba postów : 8
Data dołączenia : 18/11/2015

Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Re: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1Nie Lis 22, 2015 8:39 pm

Zgłaszam moją postać mimo, że dopiero niedawno ją utworzyłem. Nie chcę bym musiał ją zostawić tylko dlatego, że nie znalazłem sobie zajęcia. W skrócie: korzystam z okazji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Re: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1Pon Lis 23, 2015 7:02 pm

https://theavengers.forumpolish.com/t1581-port-w-waveney#17346

Kolejność dowolna, chociaż starajcie się ją utrzymać. A i jeśli macie GG to uzupełnijcie sobie profile, bo chcę mieć kontakt z każdym.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Re: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1Sro Lis 25, 2015 3:08 pm

Nie wiem czy widzieliście informację w usprawiedliwieniach nieobecności, więc na wszelki wypadek ją tutaj przeniosę - Psylocke zepsuł się komputer, więc sami zadecydujcie czy chcecie na nią czekać czy nie.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Phantom Pain Empty
PisanieTemat: Re: Phantom Pain   Phantom Pain Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Phantom Pain
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Phantom
» King of Pain

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Misje-
Skocz do: