Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bardzo ważne ogłoszenie

Go down 
2 posters

Jeśli mielibyście możliwość zostać liderem swojej grupy, albo dalej zajmować się swoją częścią zadań, których wykonywanie lubicie to:
Zostałbym liderem
Bardzo ważne ogłoszenie I_vote_lcap25%Bardzo ważne ogłoszenie I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Pozostałbym przy grupowym rozwiązywaniu problemów
Bardzo ważne ogłoszenie I_vote_lcap50%Bardzo ważne ogłoszenie I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Zaproponowałbym na lidera kogoś innego
Bardzo ważne ogłoszenie I_vote_lcap25%Bardzo ważne ogłoszenie I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 4
 

AutorWiadomość
Summer

Summer


Liczba postów : 95
Data dołączenia : 11/09/2012

Bardzo ważne ogłoszenie Empty
PisanieTemat: Bardzo ważne ogłoszenie   Bardzo ważne ogłoszenie Icon_minitime1Wto Mar 31, 2015 12:35 pm

No, to skoro już przykułam uwagę chwytliwym tytułem mam do was wszystkich prośbę C: Mam dylemat i żeby go rozwiązać potrzebuję jak największej ilości opinii osób z zewnątrz, bo gdy próbuję sama podjąć decyzję - nie jestem w stanie. Dlatego doceniam każdy głos oddany w tej ankiecie.

Dzięki za pomoc ^^
Powrót do góry Go down
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Bardzo ważne ogłoszenie Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo ważne ogłoszenie   Bardzo ważne ogłoszenie Icon_minitime1Czw Kwi 02, 2015 7:19 pm

mam za mało danych!!
czy w momencie, kiedy zostajesz liderem, dostajesz całkiem nowe zadania?
czy tylko koordynujesz zadania w grupie, czy nadal wykonujesz swoje i dodatkowo koordynujesz?
czy lider jest potrzebny, skoro, jak piszesz, można grupowo rozwiązywać problemy?
czy grupa chce Cię wybrać liderem, czy ktoś 'wyżej'?
czy czujesz, że grupa zyska, jeśli zostaniesz liderem, w sensie, czujesz się w tej roli?
czy uważasz, że jesteś najbardziej kompetentna do tej roli, ale nie chcesz jej objąć, a jednocześnie nie chcesz nikomu oddać przywództwa, bo boisz się, że wszystko spieprzą?
Powrót do góry Go down
 
Bardzo ważne ogłoszenie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum-
Skocz do: